Chcesz zdawać historię sztuki na maturze, ale nie wiesz, czy ogarniesz to do maja?
Spokojnie, pomoże Ci

Maraton Maturalny

czyli przyspieszony, superintensywny kurs do matury z historii sztuki, który poprowadzi Cię od zera do zdania w 3 miesiące!

 

matura z historii sztuki 2024 kurs przyspieszony

Chcesz zdawać historię sztuki na maturze, ale...

 • … nie masz tego przedmiotu w szkole?
 • … boisz się, że nie dasz rady przygotować się w te 120 dni, jakie zostały Ci do egzaminu, bo zaczynasz naukę OD ZERA?
 • … zaczął_ś się już nawet samodzielnie uczyć, ale jest styczeń, a Ty dalej siedzisz w Starożytnej?
 • … na tę chwilę masz ochotę się poddać, bo nie wiesz, jak zaplanować dalszą pracę do matury?
 • A jednocześnie szukasz lekcji, na które będziesz przychodzić z uśmiechem?
 • I które pomogą Ci dostać się na Twoje wymarzone studia?
 • Świetnie, w takim razie jesteś w dobrym miejscu!

Od Prehistorii do Współczesności w 14 tygodni

Mocny finisz przed maturą z historii sztuki – ZOBACZ VIDEO ZAJAWKĘ!

Maraton Maturalny - jak to działa?

 • 💪

  Wspólna nauka -> w 14 tygodni do celu!

  Trenujemy razem do matury z hiszu przez 3 miesiące 📅 od 17. stycznia do 17. kwietnia

 • 👋

  Regularne zajęcia na żywo

  Co tydzień spotykamy się na webinarach na żywo, trwających ok. 3-4 godziny – w sumie wspólnie spędzimy nad hiszem ok. 50 h!

 • 😎

  Gwarancja ogarnięcia tematu OD ZERA!

  Przerobimy cały materiał do matury z historii sztuki: zaczniemy Prehistorią w styczniu, skończymy na Współczesności w kwietniu🔥

 • 📜

  Wszystko w jednym miejscu

  Na webinarach poznasz kontekst każdej epoki (ważne szczególnie w wypracowaniu!)✍️ oraz artystów i ich dzieła z kanonu. Pokażę Ci także oraz wyjaśnię przykładowe analizy dzieł z każdej epoki 🏰

 • 🗣️

  Rozwiązanie największych trudności

  Podczas zajęć zapytasz mnie na czacie o wszystko, co sprawia Ci trudność.💬 Na pewno sporo skorzystasz też, słuchając pytań zadawanych przez innych Maratończyków🤗

 • Rozkład jazdy

  Mamy konkretny plan, każdą epokę przerabiamy podczas dwóch spotkań 🕵️ na webinarze omawiamy cały materiał i wyjaśniamy najtrudniejsze sprawy 🤔

 • 💻

  Elastyczność

  Działamy w 100% online, możesz dołączyć z każdego miejsca na świecie 🌎

 • 🎥

  Możliwość powtórki

  Wszystko nagrywamy – jeśli coś przegapisz, możesz zawsze nadrobić✍️ i to w takim tempie, jakie Ci odpowiada!

 • 📚

  Kompleksowość

  Wszystkie materiały z lekcji: 🖥️ prezentacje oraz 🎯 karty pracy do każdego odcinka, a także 🎥 nagrania– dostajesz w pakiecie aż na 2 lata na specjalnej platformie kursowej🎁

 • 🙌

  Kontakt i wsparcie

  Między spotkaniami wspieramy się na naszym zamkniętym serwerze na Discordzie 🌐 – będziemy cały czas się motywować 💪 i pozostawać w kontakcie! A jeśli będziesz mieć pytania, oglądając w domu powtórkę, możesz je zadać pod każdym filmem na platformie! ✨

+ Dodatkowo w wersji Legend

 • 🥳

  Legendarne fiszki!

  Nauka historii sztuki nigdy nie była tak prosta i przyjemna, a przede wszystkim dostępna, jak z fiszkami! Dlaczego? Bo masz je na swoim smartfonie, czyli zawsze pod ręką! Uczysz się gdzie chcesz, nawet w tramwaju czy kolejce do lekarza ;)

👑 A w wersji VIP dostajesz: 👑

 • 😍

  Wszystko to, co w wersji Legend kursu!

  Dostęp do cotygodniowych zajęć na żywo, a także wszystkie materiały kursowe i pomoce do efektywnej nauki, w tym legendarne fiszki.

 • 🔍

  PLUS sprawdzanie Twoich prac przez egzaminatorkę!

  Masz gwarancję, że prawdziwa egzaminatorka OKE 🎓 sprawdzi indywidualnie aż 3 Twoje wypracowania. ✍️ Do każdego z nich dostaniesz 👭 indywidualny feedback📝oraz proponowaną punktację! 💯 Po poprzedniej edycji kursu nasze VIPy napisały na maturze w maju prace na 19/20 i 20/20 pkt!!!

 • 🔥

  PLUS sprawdzanie Twoich analiz przez Kasię!

  Praktyka czyni mistrza, a w tym pomoże Ci trenowanie analizy dzieła sztuki z Kasią, która sprawdzi aż 3 Twoje prace! Do każdego z nich dostaniesz ofc 👭 indywidualny feedback📝oraz proponowaną punktację! 

 • 😎

  PLUS dodatkowe wsparcie tylko dla VIPów

  Dodatkowy, prywatny serwer na Discordzie do kontaktu z prowadzącą TYLKO dla VIPów!

 • 🎁

  PLUS BONUS VIP #1

  Nagranie webinaru „Wypracowanie na maturze z historii sztuki – Nowa Formuła 2023″ lub webinar dla Starej Formuły, dzięki któremu zanim oddasz pracę do sprawdzenia egzaminatorce, poznasz zasady pisania wypracowania na maturze z hiszu! Gra jest warta świeczki, bo wypracowanie daje aż 1/3 punktów z całego egzaminu!!! 🥳

 • 🎁

  PLUS BONUS VIP #2

  Nagrania 3 webinarów z analizy dzieła sztuki, łącznie ponad 7h video nagrań! Poznasz gruntownie zasady pisania świetnych analiz, zbudujesz swój własny narzędziownik do analizy, dzięki czemu zdobędziesz przewagę w zadaniach otwartych, czyli tych najlepiej punktowanych! 😎

maraton maturalny kurs matura

Program Maratonu 2024

Spotykamy się w środy o 18:00*, żeby omówić:

 1. 17.01.2024 – Prehistoria
 2. 24.01.2024 – Starożytność, cz.1
 3. 31.01.2024 – Starożytność, cz.2
 4. 07.02.2024 – Średniowiecze, cz.1
 5. 14.02.2024 – Średniowiecze, cz.2
 6. 21.02.2024 – Renesans i Manieryzm, cz.1
 7. 28.02.2024 – Renesans i Manieryzm, cz.2
 8. 06.03.2024 – Barok i Rokoko, cz. 1
 9. 13.03.2024 – Barok i Rokoko, cz. 2
 10. 20.03.2024 – Sztuka Klasycyzmu i Romantyzmu
 11. 27.03.2024 – Sztuka XIX wieku, cz.1
 12. 03.04.2024 – Sztuka XIX wieku, cz.2
 13. 10.04.2024 – Sztuka XX wieku, cz.1
 14. 17.04.2024 – Sztuka XX wieku, cz.2

*Jeśli nie możesz być z nami na żywo, nic się nie martw, nadrobisz sobie! Już następnego dnia po webinarze nagranie spotkania ląduje na platformie kursowej! :)

WAŻNE! Jeśli dołączasz do kursu po jego rozpoczęciu, OD RAZU masz dostęp do nagrań poprzednich spotkań! Nie zastanawiaj się, tylko zaczynaj z nami naukę JESZCZE DZIŚ!

Co zyskujesz, dołączając do drużyny Art Freaka?

 • Ilustracja dla Wsparcie doświadczonej nauczycielki

  Wsparcie doświadczonej nauczycielki

  Lekcje są na żywo i nie ma głupich pytań. Jestem zwarta i gotowa, że by odpowiedzieć na każde (dotyczące historii sztuki).

 • Ilustracja dla Materiały z lekcji

  Materiały z lekcji

  Dostajesz ode mnie wszystkie prezki z lekcji. Dostęp do nich masz na zawsze i odpalasz je, kiedy chcesz. NOWOŚĆ! W tej edycji karty pracy do każdej lekcji!

 • Ilustracja dla Wypracowanie na maturze

  Wypracowanie na maturze

  Podpowiem Ci, co zapamiętać z kontekstu każdej epoki, żeby na luzie napisać wypracowanie maturalne. A w wersji VIP kursu, EGZAMINATORKA sprawdzi aż 3 Twoje prace!

 • Ilustracja dla Nagrania z lekcji

  Nagrania z lekcji

  Dostęp do webinarów dostajesz aż na 2 lata. Przyda się, gdybyś potrzebował sobie coś powtórzyć na studiach, bo maturę zdasz przecież elegancko.

 • Ilustracja dla Analiza dzieła sztuki

  Analiza dzieła sztuki

  Podczas omawiania każdej epoki ogarniemy też przykładowe analizy dzieł sztuki. W wersji VIP kursu sprawdzę indywidualnie aż 3 Twoje prace!

 • Ilustracja dla Motywacja i siła grupy

  Motywacja i siła grupy

  Nie ma nic bardziej motywującego niż uczyć się razem z osobami, które są na tym samym etapie nauki, co Ty! Dostajesz +1000 do pewności siebie!

Zobacz, co dostajesz w kursie w wersji Standard!

W wersji Legend kursu masz w pakiecie kultowe fiszki Art Freaka!

A jako 🌟VIP🌟 Maratonu dostajesz dodatkowo indywidualne sprawdzanie prac m.in. przez EGZAMINATORKĘ OKE!

nauczycielka matura z historii sztuki

Dlaczego warto uczyć się do maturki z hiszu właśnie ze mną?

Mam ogrom doświadczenia – już od 16 lat przygotowuję fajnych ludzi do matury z historii sztuki, więc spokojnie, jesteś w dobrych rękach.

Dysponuję potrzebną wiedzą i doświadczeniem – ukończyłam Historię Sztuki na Uniwersytecie Gdańskim i mam Przygotowanie Metodyczno – Pedagogiczne, więc tak, umiem w edukację. Dodatkowo, to już 5. edycja kursu, który przetestowało już przed Tobą ponad 520 zadowolonych osób!

Ludzie kochają się ze mną uczyć –  w necie znana jestem z tego, że lekcje ze mną to ogień, a kiedyś kolejki na nauczanie indywidualne sięgały u mnie ponad roku! Obecnie lekcji 1:1 już nie prowadzę, więc Maraton to jedna z nielicznych opcji pracy ze mną na żywo.

Uczę, bo kocham to robić ♥ – Nie będę tego przed Tobą ukrywać – sztuką to ja jestem po prostu totalnie zajarana!!! I na takiej podjarce właśnie przekazuję moją wiedzę dalej, więc spokojnie, na moich zajęciach nie zaśniesz z nudów :D

Zobacz, co najbardziej lubili w Maratonie kursanci poprzednich edycji!

Obejrzyj 4 minuty video relacji aż ośmiu Absolwentek 3. edycji kursu, w tym samej Madonny z Essen!🔥

Obejrzyj wywiady z Absolwentkami poprzednich edycji kursu🚀

Zobacz, jak Maraton pomógł im dostać się na wymarzone studia!

Obejrzyj wywiad z Olą, która z Maratonem zdała maturkę na 85%!
Ola uczyła się z kursem praktycznie OD ZERA i osiągnęła taki wynik w 3 miesiące nauki!!!🔥 Jak sama mówi, w Maratonie najbardziej podobała jej się atmosfera i to, że kurs jest bardzo konkretny i dobrze przygotowany.

Chcę jak ola, dołączam!

Zobacz rozmowę z Natalią, która zdała maturę z historii sztuki na 85%, a solidne przygotowanie do egzaminu zaczęła w styczniu klasy maturalnej, razem ze startem Maratonu. Natalia nie miała hiszu w szkole, nie była nawet na humanie, ale jej pasja do przedmiotu i dostarczona w kursie merytoryka wystarczyły, by świetnie zdać maturę!

chcę jak natalia, dołączam!

Marzysz o dostaniu się na Architekturę na Politechnikę i przydałyby Ci się dodatkowe punkty w rekrutacji? Zobacz rozmowę z Zuzią, która napisała rozszerzoną maturę z historii sztuki i % z tego egzaminu był jej dodatkowym atutem, dzięki któremu dostała się na wymarzoną Architekturę na PG.

chcę jak zuzia, dołączam!

Chcesz się dostać na swoje wymarzone studia, ale nie wiesz, czy nie jest za późno, żeby pójść w to NA CAŁOŚĆ?! Obejrzyj wywiad z Olą, absolwentką 3. edycji Maratonu Maturalnego, która postawiła wszystko na jedną kartę. Zrezygnowała ze studiów, które jej nie pasjonowały, zdała z Maratonem historię sztuki na 77% i teraz, po zmianie kierunku, na uczelnię chodzi z uśmiechem! Zapraszam na tę inspirującą opowieść!

chcę jak ola, dołączam!
matura z historii sztuki kurs

Dołącz do Maratonu i przestań wreszcie się bać, że nie zdążysz do maja!

Program kursu jest zaplanowany tak, że jesteś w stanie opanować cały materiał do matury w 14 tygodni! Dodatkowo, przez to, że kurs kończymy już 17. kwietnia, po zakończeniu naszych zajęć zostanie Ci ponad miesiąc na powtórki z prezentacjami i nagraniami z kursu!

Maraton JEST dla Ciebie, jeśli chcesz:

 • ogarnąć te wszystkie epoki do matury,
 • mieć całą wiedzę wreszcie w jednym miejscu,
 • czuć się pewniej, rozwiązując arkusze,
 • konkretów i doświadczonej nauczycielki, przy której nie zaśniesz z nudów,
 • mieć z kim skonsultować Twoje wątpliwości,
 • żebym zaplanowała wszystkie powtórki za ciebie!
 • mieć motywację do regularnej nauki w grupie osób, które też walczą z przygotowaniem do matury z hiszu,
 • dostać praktyczne wskazówki, jak przygotować się do napisania świetnego wypracowania oraz analizy dzieła sztuki.

Maraton zdecydowanie NIE JEST dla Ciebie, jeśli:

 • materiał do matury opanował_ś na poziomie olimpijskim,
 • nie przygotowujesz się do matury lub innego egzaminu z historii sztuki,
 • masz własnego nauczyciela, który prowadzi Cię na świetnym poziomie do matury,
 • nie masz czasu uczyć się z nami regularnie z tygodnia na tydzień,
 • nie wierzysz, że do matury z historii sztuki można przygotować się na bardzo wysokim poziomie w tak krótkim czasie.

W poprzednich czterech edycjach Maraton przebiegło ze mną już ponad 520 maturzystów!

A z informacji, które dostaję od absolwentów kursu wiem, że wszyscy zdali maturę z hiszu na zadowalającym poziomie i studiują dziś na swoich wymarzonych uczelniach!

Tak, jak Ania, która wysłała mi wiadomość o tym, że dzięki super wynikowi z matury z historii sztuki dostała się na psychologię!

Czasem moi byli Uczniowie piszą też, że tęsknią, i że chętnie by przebiegli Maraton raz jeszcze ♥♥♥

Opinie Maratończyków

Zobacz, co o Maratonie mówią uczestnicy poprzednich czterech edycji. To tylko kilka opinii spośród prawie 240, które o kursie zostawili zadowoleni absolwenci!
Przewiń, żeby zobaczyć więcej opinii!

triathlon maturalny
matura z hiszu kurs
triathlon matura z historii sztuki
kurs do matury historia sztuki
triathlon matura historia sztuki
kurs do matury z historii sztuki
jakie studia po maturze
matura z historii sztuki architektura
jak zdać dobrze maturę z historii sztuki
matura z historii sztuki wyniki

Absolwenci moich kursów studiują dziś

Moi przezdolni uczniowie są dziś studentami i absolwentami najlepszych uczelni artystycznych i projektowych oraz politechnik i uniwersytetów w Polsce i za granicą, m.in.:

 • jak studiować za granicą holandia

  Creative Business na Uniwersytecie w Utrechcie

  studiuje m.in.: Natalia

 • historia sztuki na architekturę

  Architekturę na Politechnice Warszawskiej

  studiuje m.in.: Mateusz

 • historia sztuki uniwersytet warszawski jak się dostać

  Historię Sztuki na Uniwersytecie Warszawskim

  studiują m.in.: Wiktoria, Julia, i ok. 20 innych osób

 • fotografia szkoła filmowa w łodzi jak się dostać

  Fotografię w Szkole Filmowej w Łodzi

  studiuje m.in.: Ania

 • studia projektowania mody antwerpia jak się dostać

  Fashion na Royal Academy od Fine Arts w Antwerpii

  studiuje m.in.: Róża

 • architektura politechnika gdańska co na maturze

  Architekturę na Politechnice Gdańskiej

  studiują m.in.: Stasiek, Dawid, Julia i ok. 30 innych osób!

 • politechnika krakowska architektura matura

  Architekturę na Politechnice Krakowskiej

  studiują m.in.: Kasia, Ola i kilka innych osób!

 • architektura wnętrz politechnika poznańska jaka matura

  Architekturę Wnętrz na Politechnice Poznańskiej

  studiują m.in.: Ola, Ania, Wiktoria i Zosia

 • psychologia uniwersytet śląski jaka matura

  Psychologię na Uniwersytecie Śląskim

  studiuje m.in.: Ania

 • polonistyka komparatystyka uniwersytet jagielloński

  Polonistykę - komparatystykę na Uniwersytecie Jagiellońskim

  studiuje m.in.: Ania

Ok Kasia, ale ile to kosztuje?💰

Wybierz opcję najlepszą dla siebie!

Standard 636 zł za cały Maraton

 • udział w 14 webinarach na żywo
 • dostęp do nagrań 14 webinarów na 2 lata
 • 14 prezentacji z lekcji
 • karty pracy do każdej lekcji
 • gotowy plan powtórek do matury z hiszu!
 • regularna praca do matury
 • zamknięty kanał wsparcia na Discordzie

Legend 697 zł za cały Maraton + fiszki

 • udział w 14 webinarach na żywo
 • dostęp do nagrań 14 webinarów na 2 lata
 • 14 prezentacji z lekcji
 • karty pracy do każdej lekcji
 • gotowy plan powtórek do matury z hiszu!
 • regularna praca do matury
 • zamknięty kanał wsparcia na Discordzie
 • PLUS BIG PAKA WSZYSTKICH FISZEK Art Freaka do efektywnej nauki między spotkaniami!

VIP 1347 TYLKO 15 MIEJSC!

 • udział w 14 webinarach na żywo
 • dostęp do nagrań 14 webinarów na 2 lata
 • 14 prezentacji z lekcji
 • karty pracy do każdej lekcji
 • gotowy plan powtórek do matury z hiszu!
 • regularna praca do matury
 • zamknięty kanał wsparcia na Discordzie
 • BONUS: BIG PAKA WSZYSTKICH FISZEK Art Freaka do efektywnej nauki między spotkaniami!
 • BONUS: nagranie webinaru „Wypracowanie na maturze z historii sztuki – Nowa Formuła 2023”
 • BONUS: nagrania 3 webinarów z analizy dzieła sztuki!
 • 🌟PLUS VIP: sprawdzenie Twoich 3 wypracowań maturalnych przez EGZAMINATORKĘ OKE, Weronikę Gąsowską (dostaniesz indywidualny feedback i punktację każdej pracy!)
 • 🌟PLUS VIP: sprawdzenie Twoich 3 maturalnych analiz dzieł sztuki przez nauczycielkę Katarzynę Wirkus-Molęda (dostaniesz indywidualny feedback i punktację każdej analizy!)
 • 🌟PLUS VIP: dodatkowy, prywatny serwer na Discordzie do kontaktu z prowadzącą TYLKO dla VIPów!

UWAGA! OSTATNIE 3 MIEJSCA!

Do pierwszej lekcji Maratonu 5.0 zostało...

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

U mnie i u Ciebie w domu, czyli Online. Przy herbatce i w kapciach spotkamy się w pokoju webinarowym! Jedyne czego potrzebujesz, to Internet. Od strony organizacyjnej wygląda to tak, że w każdy wtorek dostaniesz ode mnie maila z linkiem do spotkania. W ten sposób dołączysz do webinaru 🙂

Maraton  jest pomyślany jako program, który prowadzi Cię przez epoki chronologicznie i ma to swój cel, dlatego dołączyć możesz do nas tylko wykupując cały kurs.

Oczywiście! Dostaniesz ode mnie od razu dostęp do wszystkich nagrań odcinków, które wykupił_ś, a które już się odbyły. Tak, prezentacje z tych lekcji też ode mnie dostaniesz 🙂

Na webinarach jestem dla Ciebie na żywo i możesz mi zadać pytanie na czacie, ale jeżeli nic akurat Cię nie dręczy z omawianego tematu, możesz oglądać webinar biernie, chill.

No coś Ty, absolutnie nie. Na webinarze to ja mam włączoną kamerę i mikrofon, bo to ja prowadzę nasz trening 😉 Wy za to na luzie oglądacie i jeśli chcecie zadajecie pytania na czacie.

Dostęp do materiałów video dostajesz na 2 lata, a prezentacje możesz sobie pobrać na komputer i mieć je już na zawsze, na pamiątkę super przygody oczywiście 😉

Tak. Udostępniam Wam czat, więc chcę żeby każdy, kto dołączy do Maratonu na live i kto ma ochotę, mógł zadać pytanie. Ważne jest też dla mnie to, żeby przez to ile jest pytań zajęcia nie trwały aż do północy 😉 Dlatego w 4. edycji miejsc na pracę ze mną na żywo jest tylko 150 (dokładnie tyle, ile w poprzedniej edycji)!

Każdy, kto się zagapi i kupi później, będzie mógł kupić kurs w formie nagrań, już bez udziału na żywo.

Spotkania będą różniły się między sobą długością, ale średnio będą to około 2 – 3 godziny na jedno spotkanie. Najdłuższe spotkania mogą zająć do max 4 godzin.

Oczywiście! Zawsze premiuję osoby, które mi zaufały jako pierwsze. Sprawdzaj koniecznie swojego maila! Osoby z listy kupują miejsca na Maratonie przed innymi i dostają gwarancję najlepszej ceny!

Nie. Na Maratonie dostajesz prezentacje przygotowane specjalnie pod program i intensywność Maratonu.

Świetne pytanie, napisałam na ten temat dokładnie w TYM artykule.

Lucky you, Triathlon to najbardziej wypasiony kurs w ofercie Art Freaka! Masz tam WSZYSTKO, czego potrzeba do świetnego zdania maturki z hiszu. Maraton będzie dla Ciebie dodatkowym wsparciem TYLKO JEŚLI czujesz, że masz problem z motywacją do regularnej powtórki wiedzy.

0
  Ups! Twój koszyk jest pusty! Przejdź do sklepu 🛍️Idź do sklepu