Przyspieszony, 3-miesięczny kurs do matury z historii sztuki MARATON MATURALNY 5.0 wystartował! Dołącz TUTAJ>>>

Triathlon Maturalny vs Maraton Maturalny – który kurs do matury z historii sztuki jest dla Ciebie?

#matura z historii sztuki

kurs online do matury z historii sztuki maraton triathlon

Matura z historii sztuki pomału się zbliża. Być może właśnie teraz szukasz koła ratunkowego, materiałów i planu, który usprawni i przyspieszy Twoją naukę na te ostatnie kilka miesięcy klasy maturalnej. Dobrze się składa – trafił_ś idealnie! Dziś chcę Ci dokładnie opowiedzieć o dwóch moich kursach maturalnych, które co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem i pomogą Ci się przygotować do matury od zera. Przedstawię Ci ich program, sposób działania oraz różnice między nimi. Mam nadzieję, że dzięki temu zdecydujesz, który z nich lepiej odpowiada Twoim potrzebom na dany moment i wybierzesz coś dla siebie.

kurs do matury z historii sztuki 2024 online art freak

Moje kursy – główna idea

Triathlon Maturalny

To kompleksowy kurs maturalny, przeznaczony dla tych, którzy chcą w spokojnym tempie przygotowywać się do matury z historii sztuki i wiedzą o tym już na początku roku szkolnego. Jeśli to o Tobie, wykorzystaj swoją przewagę i NIE CZEKAJ na ostatni dzwonek, tylko zaczynaj z nami naukę już teraz – obiecuję, podziękujesz mi za tę radę w maju. Serio. Wracając co Triathlonu, jest to kurs w 100% prowadzony online, możesz więc dołączyć z każdego miejsca na świecie. To jedyny taki kurs, który pomoże Ci nie tylko opanować potrzebną wiedzę, ale także nabyć praktycznych umiejętności, które wykorzystasz na egzaminie. W Triathlonie uczę ja, Kasia Wirkus-Molęda, czyli Art Freak oraz EGZAMINATORKA MATURALNA, Weronika Moskwa. Poza Triathlonem i zapałem do nauki nie potrzebujesz nic więcej – wszystkie materiały edukacyjne są zawarte w kursie, musisz je tylko z nami systematycznie przerabiać.

Druga edycja kursu rusza 25.09.2023! To jak, ciśniesz z nami?

Zapisuję się na listę oczekujących na Triathlon (start wrzesień 2023)!

Maraton Maturalny

To super intensywny kurs maturalny online. Stworzony dla tych, którzy naukę zaczynają w styczniu, bo np. właśnie wtedy dopisują historię sztuki do swojej deklaracji maturalnej (tak, wtedy też damy radę ogarnąć wszystko do maja, ale trzeba pracować bardzo ciężko!) lub dla tych, którzy czują się nieco zagubieni i chcieliby powtórzyć i usystematyzować swoją wiedzę na ostatniej prostej, pracować regularnie pod okiem nauczycielki oraz ze wsparciem hiper zaangażowanej grupy. Maraton jest kultowym kursem, w styczniu 2024 ruszy już 5. edycja. Poprzednie 4 przebiegło już ze mną ponad 520 osób, osiągając na maturze nawet wynik 98%!

Ile trwa program?

Triathlon Maturalny

Trwa 7 miesięcy – od września do maja, nabór odbywa się raz w roku przy starcie. Będzie konieczna regularna praca, ale nie martw się – kurs został zaplanowany tak, żeby zdążyć z całym materiałem, nie zapominając o bardzo ważnym odpoczynku po drodze. W tym kursie uczymy się budować nawyk regularnej nauki i dzięki temu, że obejrzysz 20 minut dziennie codziennie (w dni robocze, w weekendy odpoczywamy, hello!) nagrań video na platformie oraz pojawisz się na jednych zajęciach na żywo w tygodniu, zdążysz na luziku do maja.

Maraton Maturalny

Kurs trwa 14 tygodni, czyli 3,5 miesiąca – od stycznia do kwietnia. Tradycją jest, że co roku rozpoczynamy go na 100 dni przed maturą z hiszu. Spotykamy się na żywo raz w tygodniu, w określony dzień, zawsze o tej samej godzinie (najczęściej ok. 18- 19.00). Każdy z 14 webinarów trwa ok. 2 – 3 godziny. Łącznie spędzamy razem w każdej edycji ok. 40 godzin, w trakcie których przerabiamy cały materiał do matury z historii sztuki.

Jak to działa?

Triathlon Maturalny

Podstawą Triathlonu jest specjalna platforma kursowa, na której co tydzień pojawiają się nowe materiały (na tydzień do przerobienia jest ok. 2h nagrań video, a w całym kursie łącznie są aż ponad 52 h nagrań!). Przerabiasz je samodzielnie zgodnie z harmonogramem naszego kursu, a dodatkowo co wtorek o 18.00 na ZOOMie, 4 razy w miesiącu, spotykamy się też na godzinnych zajęciach na żywo. Co na nich robimy?

 • 1x zajęcia motywacyjne + sesja Q&A – czyli o tym,  jak wytrwać w przygotowaniach do matury oraz jak radzić sobie z kryzysami i zmęczeniem. To też miejsce na każde Twoje pytanie ♥ Zajęcia prowadzi Kasia, Art Freak.
 • 1x lekcja z pisania wypracowania – o tym, jak napisać wysoko punktowane wypracowania. Omawiamy przykładowe prace kursantów i wyhaczamy praktyczne tipy na egzamin. Te zajęcia prowadzi egzaminatorka maturalna!
 • 1x zajęcia z analizy dzieła – uczymy się pisać świetną analizę dzieła sztuki, od prehistorii aż po nowoczesność. Trenujemy analizę malarstwa, architektury i rzeźby, sprawdzam też co miesiąc indywidualnie Twoje analizy! Zajęcia prowadzi Kasia, Art Freak.
 • 1x lekcja z próbnych matur – oswajamy się na nich z arkuszem maturalnym, uczymy Cię, jak wyciągnąć z niego najwięcej, ile się da, bez niepotrzebnych strat punktów! Te zajęcia prowadzi egzaminatorka maturalna!

Maraton Maturalny

Przez 14 tygodni poprowadzę Cię za rękę przez całość materiału do matury. Pierwsze spotkanie poświęcimy sztuce prehistorycznej, a ostatnie współczesnej. W trakcie każdego webinaru omawiam kontekst całej epoki, przedstawiam Ci artystów i dzieła z kanonu do matury, analizujemy kilka przykładowych dzieł z każdego okresu. Podpowiem również, co zapamiętać z kontekstu każdej epoki, żeby dobrze przygotować się do wypracowania na maturze. 

Zawsze jest też możliwość zadawania pytań na czacie, na które odpowiadam podczas webinaru na bieżąco. I to właśnie na czacie dzieje się magia spotkań Maratonu, czaty na webinarach aż płoną! 

Wszystkie lekcje są oczywiście nagrywane i udostępniane na naszej platformie zawsze już następnego dnia (razem z prezentacjami z lekcji), więc nawet jeśli coś Ci wypadnie i nie możesz być z nami na żywo, na luziku sobie nadrobisz!

Co jeszcze ważne, ostatnie spotkanie odbywa się zawsze mniej więcej na miesiąc przed maturą z historii sztuki, tak aby zostawić Ci jeszcze czas na spokojne powtórzenie wszystkiego razem z materiałami z kursu. 

Nasze cotygodniowe webinary są bardzo ważne, ale drugim nieodłącznym elementem kursu jest Twoja regularna nauka między nimi. Pracy będzie sporo, bo w nieco ponad 3 miesiące musimy przerobić cały materiał do matury, ale jeśli tylko będziesz pracował_ systematycznie, możesz osiągnąć bardzo wysoki wynik. Co roku potwierdzają to wspaniałe rezultaty kolejnych uczestników kursu, dziś studentów przeróżnych kierunków w kraju i za granicą.

Materiały wchodzące w skład kursu

Triathlon Maturalny

Triathlon to nie tylko gotowe lekcje video i regularne spotkania na żywo na ZOOMie. Oprócz tego w pakiecie dostajesz wszystkie materiały z lekcji:

 • prezentacje
 • fiszki
 • karty pracy do każdej lekcji na platformie (do druku lub uzupełniania na kompie/ tablecie!)
 • nagrania dodatkowych webinarów
 • autorskie próbne arkusze maturalne
 • testy, które pomogą Ci na bieżąco sprawdzać swoją wiedzę
 • oraz wiele innych, dodatkowych materiałów, które nie są dostępne nigdzie poza kursem.

Spotkania live są zawsze nagrywane, nic więc Cię nie ominie – zawsze możesz je nadrobić w dowolnym czasie, oglądając powtórkę. Dostęp do materiałów dostajesz na czas korzystania z kursu, ale jeśli przejdziesz cały 7-miesięczny cykl, przedłużę Ci go na kolejny rok gratis. Triathlon jest więc również opcją dla Ciebie, jeśli maturę piszesz dopiero za 2 lata, ale chcesz już teraz zacząć solidną naukę.

UWAGA: w wersji VIP dostaniesz również:

 • sprawdzanie Twoich prac extra! – napiszesz aż 7 wypracowań, które zostaną sprawdzone przez EGZAMINATORKĘ MATURALNĄ!!! Dostaniesz indywidualny feedback, komentarze do pracy oraz proponowaną punktację zgodną z wymaganiami CKE
 • dodatkowe lekcje w małej grupie! – raz w miesiącu spotkamy się dodatkowo, w zamkniętej, małej grupie VIP na godzinnej lekcji na żywo z Kasią i popracujemy spokojnie nad kłopotliwymi kwestiami
 • spotkania 1:1 z prowadzącymi, jedno z Kasią i jedno z Weroniką – egzaminatorką!
 • dodatkowe materiały edukacyjne tylko dla grupy VIP, na Wasze zamówienie – w końcu jesteście VIPami! 😉

 

Maraton Maturalny

3 najważniejsze rzeczy, które wchodzą w skład każdego odcinka Maratonu to:

 • spotkanie ze mną na żywo – czyli webinar live, na którym wykładam cały materiał z danej epoki i odpowiadam na Twoje pytania, które możesz zadać na czacie
 • nagrania odcinków – dostęp do nich dostajesz na 2 lata (mogą przydać się np. do powtórki na studiach)
 • materiały z lekcji – czyli prezentacje z webinarów, na których będziemy się uczyć. Dostęp do nich masz na zawsze, korzystasz kiedy chcesz i gdzie chcesz

Nagranie i materiały dostaniesz ode mnie zawsze następnego dnia po spotkaniu na żywo, prosto na Twojego maila.

Kto będzie Twoim trenerem?

Triathlon Maturalny

Triathlon to ogromny kurs, w którym będziesz miał_ wsparcie aż 2 nauczycielek na żywo! Oprócz mnie, zajęcia w kursie gościnnie prowadzi też egzaminatorka maturalna Weronika Moskwa. Jest dyplomowaną historyczką sztuki, pedagożką i doświadczoną korepetytorką. Od lat przygotuje do matury, a od ponad dwóch współpracuje z Art Freakiem. W Triathlonie Weronika będzie Twoją Panią od Wypracowań oraz Próbnych Matur, bo to ona prowadzi zajęcia z pisania prac oraz arkuszy. Dodatkowo, w grupie VIP indywidualnie sprawdza też Twoje wypracowania, a wierz mi, robi to z prawdziwie egzaminatorskim zacięciem i jest w tym świetna! Nasi wspólni Uczniowie na maturze 2023 zdobyli z wypracowania średnio 19/20 punktów.

 

Maraton Maturalny

W tym kursie zajęcia na żywo prowadzi sama Kasia, czyli Art Freak. Nauczycielka z 15-letnim doświadczeniem. Uczniów prowadzi do matury zarówno w małych grupach kursowych, jak i na dużych webinarach. Od lat przygotowuje też do Olimpiady Artystycznej. Skończyła Historię Sztuki na Uniwersytecie Gdańskim, ma też Przygotowanie Metodyczno-Pedagogiczne, więc wie co robi. Uczy, bo kocha to robić, a w Internecie znana jest z tego, że lekcje z nią to prawdziwy ogień! Sama z resztą była kiedyś na Twoim miejscu i wie z czym się borykasz, a co więcej, wie też jak sobie z tym poradzić.

Jak wyglądają płatności za kurs?

Triathlon Maturalny

Jeśli chodzi o płatność, Triathlon funkcjonuje jako miesięczny abonament (subskrypcja, jak np. Netflix) – każdego 1. dnia miesiąca regulujesz subskrypcję na kolejne 4 tygodnie. 

W tym kursie daję Ci też gwarancję satysfakcji – przystępując do niego na samym początku, we wrześniu, dostajesz ode mnie możliwość zwrócenia kursu w terminie 14 dni od zakupu- jeśli z jakiegoś powodu jednak nie będzie dla Ciebie najlepszą opcją, oddam Ci pieniądze. W każdej chwili możesz też zrezygnować z kursu, nie opłacasz wtedy po prostu kolejnego miesiąca i nie odnawiasz subskrypcji. 

 

Maraton Maturalny

Płatność za Maraton jest jednorazowa, przy jego starcie. W moim sklepie zapłacisz Blikiem, szybkim przelewem, kartą albo możesz tradycyjnie wydrukować druczek i opłacić zamówienie na poczcie.

Oczywiście dostępna jest opcja płatności na raty (wybierasz liczbę rat), żeby ją wybrać po prostu zaznacz tę opcję podczas płatności, mój operator bramki płatniczej oferuje wygodne raty w Banku Pekao SA. To właśnie z bankiem podpisujesz umowę kredytową, ja w tym procesie już dalej nie uczestniczę. Bank Pekao SA na zakup produktu w cenie takiej jak Maraton oferuje 3 raty 0%.

Od tego roku w moim sklepie pojawiła się też opcja płatności odroczonych TWISTO, czyli kupujesz miejsce w Maratonie i od razu jesteś na jego pokładzie, a na zapłatę masz jeszcze 30 dni.

UWAGA! Konkretna oferta z cenami kursów jest dostępna zawsze bliżej terminu startu sprzedaży, Maraton – w styczniu, Triathlon – we wrześniu. Jeśli nie chcesz przegapić startu kursu, a nawet dostać najlepszą ofertę, zapisz się koniecznie na listę oczekujących: na Maraton lub na Triathlon.

W grupie raźniej!

Dla mnie, oprócz części merytorycznej, bardzo ważna jest też życzliwa, otwarta i wspierająca atmosfera, która tworzy się na lekcjach i pomiędzy nimi. Dlatego dla uczestników moich kursów (każdego osobno) tworzę między innymi specjalne, tajne grupy czy kanały na Discordzie, na których wzajemnie się wspieramy i dopingujemy pomiędzy spotkaniami na żywo. Możesz tam zadawać mi dodatkowe, nurtujące Cię pytania. Regularnie odbywają się też sesje Q&A, w czasie których rozwiewam wątpliwości, które pojawiły się w trakcie nauki. To szalenie motywujące, uczyć się z osobami, które są na tym samym etapie co Ty i mierzą się z podobnymi wyzwaniami! Co roku grupy stają się fantastycznym, wspierającym miejscem, dającym pozytywny zastrzyk energii w chwilach zwątpienia. Drużyna Art Freaka wspiera się i trzyma za siebie kciuki!!!

Zobacz genialną ekipę Maratonu 2022 w tym video!

Uwaga! Moje kursy nie są dla Ciebie, jeśli:

 • nie wierzysz, że lekcje online mogą być ciekawe i skuteczne
 • masz już własnego nauczyciela, który na świetnym poziomie przygotowuje Cię do matury
 • nie wierzysz, że można świetnie przygotować się do egzaminu w kilka miesięcy
 • nie masz czasu regularnie uczyć się z nami z tygodnia na tydzień
 • materiał do matury masz już opanowany na poziomie olimpijskim

 

Matura z historii sztuki 2024 będzie nasza!

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz do mnie na adres:  zawsze odpisuję! ♥

Koniecznie obejrzyj też zajawki każdego z kursów na moim kanale na YT

triathlon maturalny matura z historii sztuki

Triathlon maturalny – VIDEOzajawka kursu!

maraton matura z historii sztuki kurs

Maraton Maturalny – VIDEOzajawka kursu!

 

Wybierz opcję idealną dla siebie i grzej mięśnie do biegu!

Do zobaczenia w kursie.

Kasia

Obserwuj mnie na Insta! @artfreak_pl

0
  Ups! Twój koszyk jest pusty! Przejdź do sklepu 🛍️Idź do sklepu