Zapisz się na listę oczekujących na kultowy kurs roczny do matury z historii sztuki TRIATHLON MATURALNY -> TUTAJ!

WSPÓŁPRACA

Chcesz dotrzeć ze swoimi produktami lub usługami do nowej publiczności?
Chętnie Ci w tym pomogę!

Wokół swojej działalności w Internecie skupiam najfajniejszą społeczność kulturalną w Polsce. My, Art Freaki, lubimy ciekawe wystawy, ładne rzeczy, a przede wszystkim dobre polecenia! Zaproś mnie do swojego projektu, a ja przetestuję Twoje produkty/ usługi i podzielę się opinią z moją społecznością.

Mogę opowiedzieć o Twojej marce u siebie

Aktywnie działam w kilku kanałach w Internecie, dzięki czemu mam doświadczenie w przygotowywaniu materiałów w różnych formatach.

6,3k

obserwujących na Instagramie

17,7k

subskrybentów na YouTube

4,3k

czytelników Newslettera

200 /300

zaangażowanych widzów na Webinarach

W każdym z moich miejsc w sieci jestem w stanie stworzyć coś, co dotrze do właściwych osób i przyniesie korzyść Twojej marce. Wszystkie szczegóły wyśle Ci na maila, napisz do mnie na: 

Współpracowali ze mną

Kampania reklamowa wirtualnej Galerii Sztuki banku Pekao S.A. We współpracy z Bankiem Pekao S.A. powstała kreatywna relacja na moim Instagramie oraz film na kanale YouTube pokazujący perełki z kolekcji dzieł sztuki banku.

chcę wiedzieć więcej
warsztaty sztuki dla biznesu

Cykl warsztatów o sztuce dla pracowników firmy Bayer AG w ramach projektu "Art is value". W ramach projektu przeprowadziłam 3 warsztaty online o sztuce w języku angielskim.

chcę wiedzieć więcej

Relacja z wystawy "Nie tylko Bauhaus. Międzywojenna fotografia niemiecka i polskie tropy" w Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie. Na zaproszenie MCK w Krakowie zrobiłam przedfinisażową relację dla mojej społeczności na Instagramie oraz nagrałam film oraz rozmowę na temat wystawy z jej kuratorką, Panią Natalią Żak.

chcę wiedzieć więcej

Kreatywna seria 10 video o sztuce dla Stowarzyszenia Nowy Port Sztuki z Gdańska. W ramach projektu "Warsztat i wyobraźnia" powstał cykl video, w którym przekrojowo opowiedziałam najważniejsze zagadnienia z zakresu całej historii sztuki. W 10 krótkich odcinkach publiczność kanału YT Stowarzyszenia Nowy Port Sztuki poznała najważniejsze zagadnienia od Prehistorii po Nowoczesność.

chcę wiedzieć więcej

Mówią o mnie

Chcesz wiedzieć co mówią marki i biznesy, z którymi do tej pory współpracowałam? Twardą statystykę bardzo chętnie podeślę Ci na maila, a teraz zobacz, jak wyglądała nasza wspólna praca z ich perspektywy! A przede wszystkim jak zaangażowana jest społeczność Art Freaków!

historia sztuki dla ciebie
warsztaty o sztuce dla biznesu
art is value warsztaty dla biznesu
historia sztuki na luzie
o historii sztuki bez napinki
muzeum
historia sztuki dla emerytów
współpraca art influencer
historia sztuki dla dorosłych
królowa hiszu
zaangażowana społeczność kultury
galeria sztuki art freaka
madonna z essen maskotką art freaka
galeria sztuki historia sztuki
online galeria sztuki
galeria sztuki online

Obserwuj mnie na Insta! @artfreak_pl

0
    Ups! Twój koszyk jest pusty! Przejdź do sklepu 🛍️Idź do sklepu