Zapisz się na listę oczekujących na kultowy kurs roczny do matury z historii sztuki TRIATHLON MATURALNY -> TUTAJ!

Promocja wystawy „Nie tylko Bauhaus”- o współpracy Art Freak x MCK Kraków

#współprace z kulturą i biznesem

nie tylko bauhaus

Wystawa „Nie tylko Bauhaus”- o współpracy z Międzynarodowym Centrum Kultury w Krakowie

Na zaproszenie Międzynarodowego Centrum Kultury nagrałam relację z wystawy „Nie tylko Bauhaus. Międzywojenna fotografia niemiecka i polskie tropy” prezentowanej w MCK w Krakowie. W filmie pokazuję wygląd wystawy, robię merytoryczny wstęp do jej odwiedzenia oraz rozmawiam z kuratorką- Natalią Żak.

Co zostało zrobione i dlaczego właśnie tak?

Kilka dni przed finisażem wystawy odwiedziłam wystawę w Międzynarodowym Centrum Kultury. Celem było dotarcie i zachęcenie do odwiedzin szerszej publiczności w gorącym momencie, jakim są ostatnie dni zwiedzania ekspozycji. To bardzo dobry moment na zachęcenie do odwiedzin szczególnie tej części publiczności, która myślała już do tej pory nad przyjazdem do galerii, ale jeszcze nie podjęła decyzji. Pokazanie wystawy szeroko w tym momencie bardzo pomaga w zdobyciu widzów.

Z moich odwiedzin na wystawie nagrałam kilkuminutowy film, który ze względu na krótki czas projektu opublikowałam w ekspresowym tempie na moim kanale YouTube. W filmie nie tylko pokazałam jak wygląda ekspozycja i wyjaśniam czego dotyczy, ale także rozmawiam z jej kuratorką- Natalią Żak. O wystawie informowałam również w moich social mediach (Instagram). 

 

Jaki był język projektu?

Materiały w języku polskim.

Chcesz, żebym przygotowała kreatywną relację z Twojego wydarzenia?

Napisz do mnie:

Obserwuj mnie na Insta! @artfreak_pl

0
    Ups! Twój koszyk jest pusty! Przejdź do sklepu 🛍️Idź do sklepu