Zapisz się na listę oczekujących na kultowy kurs roczny do matury z historii sztuki TRIATHLON MATURALNY -> TUTAJ!

Maraton Maturalny, czyli jak przygotować się do matury na ostatniej prostej!🔥🔥🔥

#matura z historii sztuki #S.O.S. MATURZYSTY: porady do matury z historii sztuki

maraton maturalny intensywny kurs do matury z historii sztuki

EDIT: MATURA 2024!

Kiedy dodaję ten post, do matury z historii sztuki zostało nieco ponad 100 dni – to już ostatnia prosta, albo… dopiero jej początek, bo całkiem niedawno zdecydowałeś/aś się dopisać ten przedmiot do Twojej deklaracji. A może cały czas jeszcze się wahasz i zastanawiasz czy wykorzystasz historię sztuki jako dodatkowy atut podczas rekrutacji na uczelnię?

Jeżeli tak jest i szukasz teraz pomysłu jak zabrać się za naukę, jak ją zaplanować i zdążyć do maja – ten artykuł jest dla Ciebie. Opowiem Ci w nim o niezawodnym planie ratunkowym, czyli Maratonie Maturalnym.

Zapraszam!

Nie jesteś sam

Na samym początku chcę Cię uspokoić  – nie jesteś jedyny/a, która w styczniu dopisuje do deklaracji maturę z historii sztuki. Co roku wiele osób się na to decyduje, serio. Może usłyszałeś już od kogoś, że to szaleństwo – nieważne. Ważne jest to, co z tym zrobisz ☺

Od tej chwili przed Tobą ponad 100 dni do matury i tylko od Ciebie zależy, czy dobrze je wykorzystasz i osiągniesz sukces. Nie jesteś sam – ja też bardzo chcę Ci pomóc!

Co roku otwieram specjalny program – słynny już Maraton Maturalny, dla osób takich właśnie jak Ty, które dopiero zaczynają naukę, lub przygotowują się samodzielnie już od jakiegoś czasu, ale jednak wizja ostatniej prostej nieco ich przeraża i chcieliby przez ten pozostały czas pracować regularnie, w grupie, ze wsparciem nauczyciela.

O tym właśnie programie chcę Ci dzisiaj opowiedzieć.

 

Co to jest Maraton Maturalny?

To intensywny program do matury z historii sztuki, w którym w grupie spotykamy się na webinarach, czyli spotkaniach online na żywo, ze mną. Nie ma więc znaczenia gdzie mieszkasz, jeżeli tylko masz w domu Internet, możesz dołączyć z każdego miejsca.

 

Kto będzie Twoim trenerem?

Ja, czyli Kasia. Nauczycielka z 15-letnim doświadczeniem. Do matury uczę obecnie przede wszystkich w genialnych kursach grupowych. Czekam na Ciebie aż dołączysz do programu i zaczniemy wspólne treningi. O co walczymy? O Twoje cele, czyli dostanie się na wymarzone studia – dzięki wysokiemu wynikowi z matury z historii sztuki ofc.

W tym roku startuje już 4. edycja Maratonu – trzy poprzednie zostały bardzo ciepło odebrane! W sumie Maraton w tylko tych trzech edycjach przebiegło już ponad 370 maturzystów! Sukcesy moich Uczniów były fantastyczne, dzisiaj są studentami swoich wymarzonych kierunków. Tego życzę również Tobie. A możemy to razem osiągnąć ☺

 

Ile trwa program?

Kurs łącznie trwa 14 tygodni. Rozpocznie się 17. stycznia 2024, trochę przed studniówką ☺ To już tradycja, że rozpoczynamy właśnie na około 100 dni przed maturą z historii sztuki. Będziemy spotykać się raz w tygodniu, w każdą środę, zawsze o godz 18.00. Każdy webinar będzie trwał mniej więcej 3-4 godziny (a w sumie spędzimy razem ok. 40-50 godzin). Będzie więc ostry wycisk!

Ostatnie spotkanie odbędzie się 17. kwietnia, będziesz miał/a jeszcze ponad miesiąc na spokojne powtórzenie wszystkiego razem z materiałami z kursu.

 

UWAGA! Rozgrzewka za FREE!

To ważna sprawa – żeby nie dostać zadyszki już na pierwszym odcinku Maratonu, musimy się przygotować. Naszą rozgrzewkę przeprowadzę podczas pierwszego oficjalnego odcinka kursu -> save the date: 17. stycznia 2024 o godz 18.00!

Będzie to bezpłatny webinar, na który już dzisiaj serdecznie zapraszam (ZAPISZ SIĘ TUTAJ)! Podczas tej lekcji opowiem już pierwszą, niewielką epokę, Prehistorię – przyjdź i zobacz jak wygląda nauka ze mną na żywo. Dzięki tej mini próbce sprawdzisz, czy mój sposób prowadzenia zajęć Ci odpowiada. Na końcu odpowiem też na wszystkie pytania odnośnie Maratonu, jakie jeszcze mogą Cię nurtować. 

Tutaj zostawiam link, pod którym możesz zapisać się na rozgrzewkę, na podanego maila dostaniesz zaproszenie na spotkanie.

Zakres materiału na Maratonie

W ciągu tych 14 tygodni przerobimy cały materiał obowiązujący do matury z historii sztuki 2024 (w Nowej, zarówno jak i Starej Formule!!!). Będą to same konkrety, bez zbędnego owijania w bawełnę, same sprawdzone tipy doświadczonego nauczyciela. Zaczniemy 17. stycznia webinarem o prehistorii, a skończymy 17. kwietnia na sztuce współczesnej. Powiem Ci też, na co koniecznie musisz zwrócić uwagę podczas matury, a co ewentualnie możesz sobie odpuścić – lekcje z Art Freakiem zawsze są pełne bardzo praktycznych wskazówek.

3 najważniejsze rzeczy, które wchodzą w skład każdego odcinka Maratonu to:

  • możliwość spotkania się ze mną na żywo – czyli webinar live, na którym wykładam materiał i odpowiadam na Twoje pytania z czatu
  • nagranie odcinka – dostęp będziesz mieć przez 2 lata
  • materiały z lekcji – prezentacje, na których będziemy się uczyć oraz KARTY PRACY do każdej lekcji!

Nagranie i materiały dostaniesz zawsze następnego dnia po spotkaniu na żywo, na Twojego maila.

Grunt to regularność

Nasze cotygodniowe spotkania są zaprojektowane tak, żeby regularnie dostarczały Ci motywacji do dalszej nauki. Pamiętaj, że webinary i moja na nich obecność są ważne, ale Twoja nauka między spotkaniami to druga mega istotna sprawa. Przygotuj się więc na bardzo dużo pracy, bo żaden sukces nie przychodzi sam. 

Jednak jeżeli tylko będziesz regularnie się uczył/a i podążał/a za moimi wskazówkami, jesteś w stanie osiągnąć wynik powyżej 80% na maturze z historii sztuki i dostać się na swoje wymarzone studia. Potwierdzają to co roku moi kolejni Uczniowie.

Wsparcie grupy na grupie! ☺

Oprócz części merytorycznej, bardzo ważna jest dla mnie atmosfera na lekcjach i pomiędzy nimi. Dlatego właśnie dla osób, które kupią Maraton będzie udostępniony zamknięty serwer na Discordzie, na którym będziemy się jeszcze bardziej motywować i gdzie między spotkaniami będziesz mógł/mogła/mogło zadać jakieś dodatkowe pytanie. Ja i uczestnicy cały czas będziemy się wspierać. Zadbam o Ciebie mocno w tym kursie ;)

Czy Maraton jest dla Ciebie?

Reasumując, ten kurs jest dla Ciebie, jeśli:

  • chcesz w końcu ogarnąć ten cały materiał do matury z hiszu
  • chcesz dostać ode mnie wszystkie materiały, mieć je usystematyzowane i uszeregowane w jednym miejscu
  • masz mało czasu i chcesz dostać ode mnie jasne wskazówki, na czym skupić się podczas nauki, a co możesz sobie delikatnie odpuścić
  • chcesz poznać przykładowe, modelowe analizy dzieł sztuki z każdej epoki oraz kontekst każdej z nich, który wykorzystasz w wypracowaniu na maturze

Przede wszystkim Maraton jest dla Ciebie, jeśli wreszcie chcesz porządnie zabrać się do nauki i mieć motywację do regularnej, systematycznej pracy.

Co mówią o Maratonie?

Pozwól, że na koniec przytoczę Ci jeszcze tylko 3 opinie (resztę znajdziesz TUTAJ) uczestników poprzednich edycji Maratonu, którzy dzisiaj są już szczęśliwymi studentami na swoich wymarzonych uczelniach. Ich sukcesami cieszę się najbardziej

„Naprawdę dziękuję za te materiały, były totalnie przydatne! W 5 lat nauki historii sztuki w szkole nie nauczyłam się przez te kilka miesięcy!” 

Ewa, Uczestniczka edycji 2020

„Jestem pod wielkim wrażeniem wiedzy i luźnego podejścia. Dziękuję za Maraton, gdyby nie on, nie dałabym rady!”

Zuza, Uczestniczka edycji 2020

„Pani Kasia jest najlepsza! Energia jaką Pani przekazuje innym ma zbawienną moc! Do matury zaczęłam się przygotowywać sama, gdybym nie trafiła na Maraton, pewnie byłoby mi ciężej się połapać i poukładać wiedzę, z kolei jeśli chodzi o motywację, to człowiek dostaje jej tyle, że nie ma opcji, żeby się nie udało♥”

Estera, Uczestniczka edycji 2020

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o kursie, link do jego dokładnego opisu na mojej stronie znajdziesz tutaj: KLIK!

Są tam wszystkie informacje, jakich potrzebujesz żeby podjąć decyzję, czy chcesz ze mną trenować i świetnie zdać maturę w maju. Jest tam też sekcja z najczęściej zadawanymi pytaniami o Maraton – znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytania. Jeżeli nie – wiesz gdzie mnie znaleźć ☺

Matura z historii sztuki będzie nasza!

Grzej mięśnie na Maraton!

Art Freak

Obserwuj mnie na Insta! @artfreak_pl

0
    Ups! Twój koszyk jest pusty! Przejdź do sklepu 🛍️Idź do sklepu