Zapisz się na listę oczekujących na kultowy kurs roczny do matury z historii sztuki TRIATHLON MATURALNY -> TUTAJ!

Jak ŚWIETNIE przygotować się do matury z historii sztuki – i jak możesz zrobić to ze mną? ;)

#analiza dzieła sztuki #matura z historii sztuki

jak przygotować się do matury z historii sztuki w rok

Cześć, skoro tu jesteś, to prawdopodobnie szukasz dla siebie kursu do matury z historii sztuki, dzięki któremu zdasz egzamin na bardzo wysoki wynik. Już we wrześniu startuje kolejna edycja mojego najbardziej wypasionego kursu TRIATHLON MATURALNY. Zapisz się na listę oczekujących, żeby nie przegapić jego startu!

_________________________________________________

A teraz do sedna, bo dzisiaj przychodzę z postem głównie dla przyszłych maturzystów, którzy planują zmierzyć się z hiszem w przyszłym roku. Jeśli jeszcze się wahasz, albo myślisz powoli o tym, żeby zacząć jakoś ogarniać naukę – ten wpis jest dla Ciebie!

 

Matura z historii sztuki za rok – kiedy zacząć przygotowania?

Bardzo dobrze, jeśli zaczynasz już szukać materiałów, lekcji, rozglądasz się za podręcznikami, czy innymi pomocami na kolejny rok szkolny. Zdawanie historii sztuki na maturze może wydawać się mocno problematyczne, bo nie jest przedmiotem prowadzonym w wielu szkołach. Ale to wcale nie oznacza, że jesteś skazan_ tylko na siebie!

Na sam początek gorąco polecam Ci poszperać na moim blogu. Napisałam naprawdę sporo postów z poradami o tym, jak uczyć się historii sztuki do matury, jak zorganizować plan zadań, na co zwracać uwagę, jakich błędów nie popełniać, a także jak ustalić swoje priorytety i przy tym wszystkim… nie zwariować i mieć nieco czasu na odpoczynek w klasie maturalnej. Zostawiam Ci tu jeden z takich artykułów – kompleksowy poradnik maturzysty . Leć czytać, a zobaczysz, że nie taki diabeł straszny!

 

PO PIERWSZE: Zgromadź odpowiednie materiały

Jeśli szukasz sprawdzonych, merytorycznych materiałów do nauki hiszu – jesteś w dobrym miejscu. Powiem więcej, to najlepszy możliwy czas na takie zakupy, bo… co roku w kwietniu w moim sklepie znajdziesz duużą promkę, bo AŻ -30% na największe zestawy materiałów oraz pojedyncze produkty! Warto obkupić się już teraz. Póki co jednak, żeby łatwiej było Ci orientować się w Art Freakowym sklepie, który cały czas się rozrasta, opowiem Ci, w co najlepiej zainwestować już na 12 miesięcy przed maturą. Od czego warto zacząć? Lecimy:

 

Klasyk, czyli prezki, które chronologicznie przeprowadzą Cię przez wszystkie epoki historii sztuki, od prehistorii aż do XX wieku i sztuki współczesnej. Te slajdy to tak naprawdę podręczniki maturalnewyczerpują cały materiał, całą teorię, którą musisz przyswoić do matury z hiszu! Znajdziesz tam sam konkret, informacje o najważniejszych artystach i ich dziełach, cały potrzebny do matury kontekst historyczno-społeczny, a także słowniczki z trudnymi terminami oraz zadania z danej epoki, które pojawiały się w poprzednich latach na arkuszach maturalnych.

Do każdej paczki slajdów pełnych wiedzy dostajesz gratis fiszki artystyczne z dziełami z danej epoki. Fiszki, czyli uwielbiany hit Art Freaka i absolutny niezbędnik maturzystów, którzy co roku nie wyobrażają sobie nauki bez tego wygodnego, kompleksowego narzędzia! O fiszkach i kanonie dzieł sztuki do matury więcej pisałam TUTAJ. Sprawdź koniecznie o co tyle szumu ☺

 

Analiza dzieła sztuki to drugi bardzo ważny element każdej matury z hiszu. Musisz potrafić samodzielnie zanalizować dzieło malarskie, rzeźbiarskie i architektoniczne. Ale spokojnie! To nic innego jak praktyczna umiejętność, którą na luzie da się wypracować ćwicząc na kolejnych przykładach. A jak to w ogóle ugryźć i od czego zacząć? Ta paczka materiałów jest idealną pomocą. Znajdziesz tam prawie 7 h nagrań, na których ja, nauczycielka z kilkunastoletnim doświadczeniem tłumaczę te zagadnienia krok po kroku OD ZERA! Dostajesz też oczywiście prezki, na których prowadzone były webinary. Jeśli czujesz, że ten temat to dla Ciebie czarna magia – zaopatrz się w tą paczkę, a otrzymasz zestaw realnych narzędzi, które pomogą Ci napisać analizę na maturze NA MAXA.

 

Tutaj jest już wszystko, czego potrzebujesz żeby świetnie przygotować się do wszystkich trzech obszarów na maturze z hiszu w Nowej Formule: teorii, analizy i wypracowania. W paczce znajdziesz:

  • wszystkie prezentacje do matury (jest ich łącznie 105!)
  • nagrania wszystkich 3 webinarów z analizy dzieła sztuki wraz z prezentacjami
  • nagranie webinaru o wypracowaniu na maturze z historii sztuki w Nowej Formule
  • gratis wszystkie paczki fiszek (artystyczne z kanonem dzieł + architektoniczne + atrybucyjne, czyli łącznie prawie 5 tys. fiszek!)

Teraz full wypasiony zestaw tych maturalnych dobroci jest do zgarnięcia w naprawdę dużej promocji – warto zaopatrzyć się już teraz, przed wrześniem! Co ważne, ten materiał był konsultowany ze specjalistką CKE, która potwierdziła, że jest dostosowany do najnowszych wytycznych maturalnych w Nowej Formule!

 

Chcę działać w grupie – kursy maturalne Art Freaka!

Może już wiesz, że co roku, oprócz gotowych materiałów proponuje maturzystom kompleksowe, intensywne kursy online przygotowujące do majowego egzaminu. W Maratonie Maturalnym i Triathlonie Maturalnym, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem, pomagam moim Uczniom przygotować się do matury od zera i prowadzę ich za rękę aż do samego egzaminu.

O tym, czym dokładnie są i czym się różnią oba programy kursów przeczytasz TUTAJ :)

Triathlon Maturalny, kurs trwający 7 miesięcy, przeznaczony dla tych, którzy chcą w spokojnym tempie przygotować się do matury z historii sztuki rusza co roku we wrześniu (UWAGA, nabór tylko raz w roku!). To m.in. gotowe lekcje wideo zamieszczane na specjalnej platformie kursowej, regularne spotkania z nauczycielkami na Zoomie (z Kasią z Art Freaka, która do matury uczy od 15 lat oraz z Weroniką, która jest egzaminatorką OKE i współpracuje z Art Freakiem, prowadząc zajęcia w kursie!), materiały do nauki, autorskie próbne arkusze maturalne i testy, które umożliwią Ci sprawdzanie swojej wiedzy na bieżąco. Ten kurs to mój NAJBARDZIEJ WYPASIONY program. Z nim nie potrzebujesz absolutnie nic więcej, żeby maturę w maju zdać śpiewająco!

Jeśli zastanawiasz się nad taką formą nauki i czujesz, że to coś dla Ciebie, zapisz się już teraz na listę zainteresowanych Triathlonem, żeby nie przegapić startu kolejnej edycji we wrześniu 2023! Zapis do niczego nie zobowiązuje, a dzięki obecności na liście dostaniesz ode mnie możliwość kupienia swojego miejsca przed innymi i to w najlepszej cenie!

 

Matura z Art Freakiem – sprawdź czy to coś dla Ciebie

Pamiętaj, że na moim blogu, a także na moim kanale na YT znajdziesz też całe mnóstwo darmowej wiedzy i praktycznych, maturalnych wskazówek. Analiza dzieła sztuki, wskazówki jak pisać wypracowanie, z jakich książek korzystać, omówienia próbnych matur i absolutny bestseller uwielbiany przez Uczniów – kultowa już seria Korki z Historii Sztuki! To wszystko czeka na Ciebie totalnie za free! Odpal któryś z filmików, przeczytaj artykuł, możesz też kupić pojedynczą paczkę prezentacji i zobacz jaki mam styl przekazywania wiedzy, czy dobrze Ci się ze mną pracuje i czy dogadamy się na dłuższą metę ☺

Gorąco polecam Ci też zapisać się na mój darmowy Newsletter Maturalny, w którym co miesiąc wysyłam propozycję planu nauki na dany miesiąc i informuję o wszystkich ważnych akcjach i nowych materiałach w Art Freaku!

 

Pamiętaj, co roku setki maturzystów z powodzeniem rozwalają hisz na egzaminie, nie jesteś sam_ Zacznij przygotowania już teraz, a matura za rok będzie Twoja!

Trzymam za Ciebie kciuki!♥

Kasia

Obserwuj mnie na Insta! @artfreak_pl

0
    Ups! Twój koszyk jest pusty! Przejdź do sklepu 🛍️Idź do sklepu